Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego we współpracy z Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu pod nazwą: "Szlakiem pereł architektury wiejskiej województwa zachodniopomorskiego".

Celem konkursu jest ukazanie i promowanie różnorodności i estetyki architektury wiejskiej województwa zachodniopomorskiego, zgromadzenie i prezentacja dokumentacji o architekturze, jako dziedzictwie kulturowym i tożsamości naszego regionu oraz promowanie i akcentowanie atrakcyjności terenów wiejskich Pomorza Zachodniego.

Konkurs przebiega w dwóch kategoriach:

Kategoria I: Obiekt architektury wiejskiej uwieczniony na fotografii.

Kategoria II: Obiekt architektury wiejskiej wykonany formą dowolną – rzemiosło artystyczne.

Prace należy dostarczać do 31 lipca 2013 roku osobiście bądź przesłać pocztą na adres: Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, 73-134 Barzkowice, z dopiskiem: Konkurs pn. „Szlakiem pereł architektury wiejskiej województwa zachodniopomorskiego”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Czekają cenne nagrody!

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, wydany zostanie album, w którym zamieszczone zostaną najciekawsze prace konkursowe (link, w którym znajdą Państwo plik PDF – opracowanie ubiegłorocznego albumu:  http://zachodniopomorskie.ksow.pl/publikacje.html).

Regulamin konkursu (PDF)

Formularz zgłoszeniowy (DOC)

Kontakt:
Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
73-134 Barzkowice
tel. (91) 479 40 48, (91) 479 40 59.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.