Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na konferencję dotyczącą rezultatów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla przedstawicieli: samorządów lokalnych, organizacji i instytucji pozarządowych w poszczególnych województwach, związków zawodowych i branżowych, Lokalnych Grup Działania oraz lokalnych i regionalnych mediów. W konferencji mogą uczestniczyć rolnicy, gdyż każdy rolnik z mocy ustawy jest członkiem izby rolniczej.
Konferencja odbędzie się 14 listopada 2012 r. w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Konferencja ma na celu przybliżenie dobrych projektów realizowanych przez polskich rolników, przedsiębiorców i samorządy, jak również zaprezentowanie polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich jako nowoczesne, dynamicznie rozwijające się sektory wykorzystujące polskie tradycje i krajobraz do tworzenia lepszych warunków życia i pracy na Wsi.

Zgłoszenie można przesyłać faxem lub e-mailem wg załączonej Karty zgłoszenia uczestnictwa (wypełniając dokładnie dane kontaktowe); do dnia 9 listopada 2012 r. faxem: 91 561 37 91; e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan podpisanego zgłoszenia).

Karta zgłoszenia - POBIERZ

Program konferencji - POBIERZ