Uprzejmie informuję, iż w dniach 14 i 15 grudnia 2011 r. odbyły się posiedzenia Komisji kwalifikacyjnej, powołanej zarządzeniem Nr 173/2011 Wójta Gminy Dobra z dnia 25 listopada 2011 r. w sprawie powołania Komisji kwalifikacyjnej oraz ustalenia regulaminu naboru dzieci do punktów przedszkolnych.

Skład Komisji kwalifikacyjnej:
Przewodniczący Komisji: Joanna Hrabska
Sekretarz Komisji: Paulina Kulik
członek: Danuta Rekowska
członek: Halina Sromek

Nabór dzieci do punktu przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu w roku szkolnym 2011/2012 przeprowadzono zgodnie z zarządzeniem Nr 173/2011 Wójta Gminy Dobra z dnia 25 listopada 2011 r. w sprawie powołania Komisji kwalifikacyjnej oraz ustalenia regulaminu naboru dzieci do punktów przedszkolnych.

Lista dzieci przyjętych do Punktu przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu od dnia 01.01.2012 r.

L.p. Imię i nazwisko dziecka Liczba punktów
1. Aleksandra Klimkiewicz 3
2. Mateusz Bednarek 2
3. Michał Piotr Ławro 2
4. Wiktoria Bagińska 2
5. Gabriela Szweda 2
6. Aleksandra Irena Szewczuk 2
7. Antonina Ewa Strączek 1
8. Oskar Czarnota 1
9. Carola Agnieszka Dobrzańska 1
10. Hanna Stempnakowska 1
11. Hanna Marianna Kawecka 1
12. Wiktoria Niemczuk 1
13. Bartosz Witorzęć
1
14. Aleksandra Natalia Pypa 1
15. Zofia Marków 1
16. Dagmara Maj 1
17. Marcel Klinger 1
18. Julia Bochen 1
19. Katarzyna Jędrzejowska 1
20. Miłosz Skrycki 1
21. Maja Świderska 1
22. Aleksander Mirosław Studziński 1
23. Nina Maleńczyk 1
24. Milena Karolina Surma 1
25. Gracjan Zeplin 1

 

Lista rezerwowa dzieci do przyjęcia do Punktu przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu

L.p. Imię i nazwisko dziecka Liczba punktów
1. Zuzanna Marcelina Borzych 0
2. Alicja Ewa Gałecka 0
3. Amelia Jatczak 0
4. Hanna Wiktoria Pietrzak 0
5. Zuzanna Zaczek 0

 

Lista wniosków odrzuconych do przyjęcia do Punktu przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu ze względu na nie spełnianie warunków lub kryteriów przyjęcia

L.p. Imię i nazwisko dziecka         
1. Jakub Jędrak
2. Magdalena Koźmińska

 

Przewodniczący
Komisji kwalifikacyjnej
Joanna Hrabska