W dniu 20.11.2011 r. w Klubie w Wołczkowie odbył się  Turniej Brydża Sportowego Par Puchar Wójta Gminy Dobra. W tym roku w imprezie tej wzięło udział 7 par zawodniczek i zawodników, którzy rozgrywali swoje pojedynki systemem „każdy z każdym”. Mistrzowska parą okazali się Dariusz Skórzewski z Buku i Józef Frej z Wołczkowa uzyskując wskaźnik 69,11.

Drugie miejsce zajęła para Jadwiga Surowiec i Marek Duniecki z Dobrej ze wskaźnikiem 67,32, a trzecie miejsce wywalczyła najmłodsza para turnieju Katarzyna Stojkowska i Daniel Chytra ze Stolca ze wskaźnikiem 66,43. Kolejne miejsca zajęły następujące pary:
V – Agnieszka Jędrak i Mariusz Jędrak z Grzepnicy (66,42)
V – Krzysztof Stojkowski jr. i Marcin Chołaj ze Stolca (63,75)
VI – Krzysztof  Stojkowski i Anna Stojkowska ze Stolca (57,50)
VII – Janina Kapłon i Jacek Kapłon z Grzepnicy (48,57)

Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Rozalia Adamska- Sekretarz Gminy Dobra.